מי אתם – בעטלער

אתר וארגון בעטלער הוקם במטרה עליונה להפיץ ולגלות אור ודעת אמיתית מתוך כתבי מוהר"ן מברסלב, בתוך עולם חשוך ורחוק מחד, אך כוסף וחושק מאידך, יש הנוקבים אותו בשם הדור המטורף בר ימינו.

בסערת הזמן של בן דורינו, מצאנו לנכון לגלות את אוזניו במאמריו ועצותיו משובבי הלב והנפש של רבי נחמן, אשר אמר שזהו התבלין היחיד שמסוגל להציל את אנשי הדור האחרון מהגלים השוטפים והנסיונות הבלתי פוסקות מכל צד.

האתר מנוהל ע"י צוות מיוחד האוסף שיעורים שונים מתלמידי חכמים ודרשנים ידועים מתוך חסידי ברסלב, ומעביר אותם הלאה אל ציבור הגולשים הצמא לשמוע את דבר ה'.

הנכם מוזמנים להקשיב, להאזין ולשמוע בהנאה מרובה, אף גם להירשם לרשימת התפוצה, עד שיקויים בנו הפסוק ומלאה הארץ דעה את ה' כמים לים מכסים.

שמעו ותחי נפשכם.

99999... מאות אלפי עלונים בשנה

אנחנו ממש לא מגזימים

99999... מאות אלפי צפיות באתרים

אתה מוזמן להיות ביניהם!

9999... אלפי שיעורים בשנה

אולי השיעור הבא באזורך?

וזה רק ההתחלה.

במשך הזמן השקענו עוד ועוד בעולם המדיה, פרוייקט משך פרוייקט ועלון משך שיעור, כמה וכמה ארגונים ותתי ארגונים, אתרים ועלונים בכמה וכמה שפות, כפי שתוכלו לראות בתחתית הדף.

מעט מהתגובות…

אני מבקש להודות לכם על האתר שנתן לי השקפה נכונה לחיים, ובפרט בנושאי פרנה וביטחון, חילכם לאורייתא.

משה כהןנתיבות

קשה להאמין שבתוך עולם המדיה המבולגן, שוכן לו אתר צנוע שהוא כלי מחזיק ברכה אוצר טל חיים של ממש.

דוד וענונובית שמש

שמעתי מחבר על השיעורים המחזקים של אתר בעטלער, ולמרות שאין לי גישה לאינטרנט, ביקשתי מידיד שיטעין עבורי את כל סרטוני הוידאו שיש באתר, וב"ה אין לי מילים להודות, אני נהנה ומתחייה מכל מילה.

נ.ש.ירושלים

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support